Ponuka služieb

  • Výstavby rodinných domov

Túžite po vlastnom bývaní v rodinnom dome? Chcete si vystavať vlastný rodinný dom, podľa svojich predstáv? My Vám s tým pomôžeme. Naša firma sa zaoberá výstavbou rodinných domov z kvalitných stavebných materiálov.

  • Rekonštrukcie domov a bytov

Rozhodli ste sa, že už potrebujete zmenu a idete zrekonštruovať svoj byt či dom? Máte starý byt alebo dom a potrebuje opravy? Robíme rekonštrukcie domov a bytov, podľa predstáv našich klientov.

  • Rekonštrukcia kúpeľní

Potrebujete prerobiť svoju kúpeľňu, lebo ste sa rozhodli dať si do nej sprchový kút namiesto vane? alebo len potrebujete zmenu? Zaoberáme sa aj rekonštrukciami kúpelní, prerábkou obkladov, výmenou sanity a pod...

  • Obkladanie krbov

Váš sen o krbe ste sa rozhodli zrealizovať, no chcete aby Váš krb bol krásny a ladil s okolitým prostredím. Ponúkame Vám obkladanie alebo omietnutie krbov materiálmi vhodnými k tomuto účelu.

  • Zatepľovacie práce,fasády

Krásny dom dokáže zaujať na prvý pohľad. Keď je v ňom zároveň aj teplo je to to najlepšie čo môžete mať. Realizujeme aj zatepľovacie práce a fasády, aby Váš dom bol teplý a krásny.

  • Omietky a stierky

Staviate si vlastný rodinný dom a ešte nemáte urobený vnútorný priestor izieb? Alebo máte byt a nepáčia sa Vám krivé steny, ktoré sú v ňom? Ľahko to vyriešite novými omietkami a stierkami, ktoré realizuje aj naša firma.

  • Potery a betonáže

Mať rovnú podlahu, aby sa na ňu dala dať bez problémov hocijaká ďalšia pokládka, je starosťou poteru a betonáže. Aj s tým Vám vieme pomôcť a zrealizovať Vám betonáž alebo poter podľa Vašich potrieb.

  • Pokládka zámkovej dlažby

Dvor bez blata a dobrý prístup ku garáži je samozrejmosťou pri každom rodinnom dome. Vyriešiť sa to dá jednoducho zámkovou dlažbou. Pokládka zámkovej dlažby sa nachádza taktiež v našej činnosti.

  • Sádrokartonárske práce

Sadrokartonárske práce sa používajú na znižovanie stropov, rozdelenie miestnosti alebo obklad podkrovia. Skúsení pracovníci majú túto prácu hotovú rýchlo, preto za spoľahnite na profesionálov v našej firme.

Neváhajte a obráťte sa na nás s akoukoľvek otázkou  či ponukou práce

 

    Karpatská 10
    Nitra
    949 01
    Slovenská republika

Mail: info@murarskeprace.com   
Tel: +421 908 715 804